گردنبند طبی پاک سمنی که در عرض دو دقیقه گردن درد شما را رفع می کند

یک مطالعه منبع مورد اعتماد استفاده از گردنبند طبی پاک سمن را در 50 بیمار مبتلا به شلاق مورد بررسی قرار داد.

آنها دریافتند که یقه نرم حرکت را به طور متوسط کمی بیش از 17 درصد کاهش می دهد. محققان به این نتیجه رسیدند که این برای ایجاد بیحرکتی کافی برای داشتن مزایای بالینی کافی نیست.

یقه های سخت معمولا از پلکسی یا پلاستیک ساخته می شوند. چرخش سر و حرکت پهلو به پهلو را بیشتر از یقه های نرم محدود می کنند. آنها اغلب دارای یک تکیه گاه چانه هستند تا به عضلات گردن شما اجازه استراحت دهند.

بریس های گردن سخت اغلب برای دردهای شدید گردن، شکستگی ستون فقرات و آسیب های ناشی از ضربه تجویز می شوند.

آیا پوشیدن یقه گردن عوارض جانبی دارد؟ اگرچه یقه های گردنی می توانند در کوتاه مدت به حمایت و محافظت از گردن شما کمک کنند، اما تحقیقات نشان داده است که استفاده طولانی مدت از یقه گردن ممکن است به ضعیف شدن و سفت شدن عضلات گردن شما منجر شود.

 

در موارد آسیب حاد، این امر تا حد زیادی اجتناب ناپذیر است. با این حال، اگر با گردن درد متوسط روبه‌رو هستید، ممکن است بخواهید زمان استفاده از یقه را به حداقل برسانید یا از پزشک خود در مورد درمان‌های جایگزین سؤال کنید.

در سال‌های اخیر، بسیاری از متخصصان پزشکی استفاده از یقه‌های گردنی را برای افرادی که با آسیب‌های تروماتیک مواجه هستند، منع کرده‌اند.

این تغییر دیدگاه عمدتاً به دلیل نگرانی‌های ایمنی است منبع مورد اعتماد و فقدان تحقیقاتی که نشان می‌دهد استفاده از یقه‌های گردنی منجر به پیامدهای سلامتی مفیدی می‌شود.

برخی از نگرانی‌های ایمنی در مورد آسیب‌های تروماتیک شامل انسداد احتمالی تنفس، افزایش فشار مغز و افزایش فشار خون ژوگولار است.

اگر نیاز به پوشیدن یقه گردن دارید، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما احتمالاً دستورالعمل های خاصی را در مورد کارهایی که باید و نباید در هنگام پوشیدن آن انجام دهید به شما می دهد.

به طور کلی، هنگام پوشیدن یقه گردن، بهتر است:

به جای استراحت یا نشستن زیاد حرکت کنید. حرکات ملایم، مانند راه رفتن، می تواند به جلوگیری از سفت شدن عضلات گردن شما کمک کند. عضلات سفت ممکن است بهبودی شما را طولانی تر کنند.

روی وضعیت بدنی خوب تمرکز کنید. سعی کنید خم نشوید یا قوز نکنید. پشت خود را صاف نگه دارید، شانه ها را به عقب، سر را صاف و گوش های خود را روی شانه ها قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.