کیسه فریزر زمستانه باعث انجماد یک زن شد!

وقتی صحبت از بسته بندی مواد غذایی منجمد می شود، هیچ چیز بهتر از کیسه فریزر زمستانه کار نمی کند.

به عنوان یک کیسه پلاستیکی شفاف که به طور ویژه برای جلوگیری از سوختن گوشت ها و سایر غذاهایی که در فریزر نگهداری می شوند، فرموله شده است، این کیسه های دستی نگهداری مواد غذایی را برای مدت طولانی تری آسان می کند.

در اینجا اطلاعاتی در مورد استفاده صحیح از کیسه های فریزر و نحوه استفاده از آنها برای نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی تری نسبت به بسته بندی ها یا ظروف دیگر آورده شده است.

یکی از ابداعات کیسه فریزر، دهانه زیپی است که در بالای کیف وجود دارد. کیسه‌های دارای زیپ که در ابتدا به عنوان کیف Ziploc توسعه یافته و به بازار عرضه می‌شد، اکنون توسط تعدادی از شرکت‌ها تولید می‌شوند.

مهر و موم محکم زیپ پلاستیکی با بستن قسمت داخلی کیسه به ورود رطوبت و هوا به حفظ مواد غذایی منجمد کمک می کند.

در حالی که کیسه‌های فریزر ارزان به خوبی کیسه‌های ضخیم‌تر و کمی گران‌تر با نام تجاری کار نمی‌کنند، اما برای نگهداری مواد غذایی که ظرف چند روز استفاده می‌شوند عملکرد خوبی دارند.

این امر امکان تهیه مخلفات و حتی خمیر نان را از قبل فراهم می کند که می تواند کمک بزرگی در تهیه غذاها برای یک مراسم خانوادگی یا مهمانی باشد.

این کیسه ها همچنین یک راه عالی برای نگهداری باقیمانده ها هستند که می توانند بعداً برای سوپ و در کاسرول استفاده شوند.

به جای دور ریختن باقی مانده سبزیجات، یک کیسه به اندازه گالن را در فریزر نگه دارید.

ذرت باقیمانده، سبزیجات پخته شده، و سایر مواد تثبیت کننده سوپ را اضافه کنید تا بتوانید در آن روزهای زمستانی که چیزی گرم و مغذی مناسب است، یک قابلمه سوپ درست کنید.

گوشت های خام خریداری شده به صورت فله را می توان به قسمت هایی تقسیم کرد که برای یک غذای اولیه خوب عمل می کند یا به اندازه کافی برای تهیه یک وعده غذایی برای یک خانواده مفید است.

امکان خرید به صورت عمده و تفکیک قطعات در کیسه های دربسته می تواند به افزایش بودجه غذایی خانوار کمک زیادی کند، زیرا خرید عمده اغلب هزینه کمتری دارد.

استفاده از کیسه ها به این روش همچنین یک راه عالی برای کاهش تعداد سفر به سوپرمارکت است که باعث صرفه جویی بیشتر در بنزین می شود و شانس خرید آنی را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.