کفش مردانه جردنی که شاهزاده هری می پوشید به حراج گذاشته شد

چکمه‌های بیرونی و کفش مردانه جردن نورثهمپتون پایتخت صنعت کفش بریتانیا است و بسیاری از موفقیت‌های چند قرنی آن به تجهیز ارتش‌ها و کارگران بریتانیا برمی‌گردد.

بیشتر برندهای کفش بریتانیایی از این شهرستان انگلیسی سرچشمه می‌گیرند، برای مثال، روستای ولاستون، خانه اصلی دکتر مارتن است.

برای هر جایی که آب و هوای نامساعدی دارد، چکمه‌های کار یک نوع کفش ضروری برای زمین‌های سخت و شرایط مرطوب باقی می‌مانند، که معادل باهوش‌تر است.

چکمه کار بنددار Derby یک امتداد دو خطی از نسخه کفش است و رابطه هوشمندانه تری با کفش پیاده روی دارد. با پارچه های سنگین مانند شلوارهای پشمی یا تویید که بالای مچ پا بریده شده اند، عالی به نظر می رسد.

اتفاقاً، دنیل کریگ، در نقش جیمز باند، برای صحنه‌هایی در SPECTER، چکمه‌های رادنور Crockett & Jones’s’s Crockett & Jones’s Radnor را پوشید تا مطمئن باشید که در یک چکمه دربی، برای هر چیزی آماده هستید.

این یک شکل رایج از کفش است که می‌توان آن را با قیمت ارزان از بازارهای سراسر اروپای جنوبی تهیه کرد، اما نسخه‌های گران‌تر و طراحان آن نیز فراوان است.

استحکام بیشتر و تطبیق پذیرتر از فلیپ فلاپ ها، اسپادری ها برای مسافت های کوتاه نسبتا راحت هستند و برای سواحل شنی و فراتر از آن مناسب هستند.

این بدان معناست که می توانید آنها را از ساحل به بار بپوشید و سپس از مناظر شهر قدیمی دیدن کنید. رویه های بوم قابل تنفس هستند و جلوی پا را می پوشانند.

اگر فراموش کرده اید ناخن های خود را مرتب کنید، یک امتیاز است. اسپادری ها با کتانی، لباس های ساحلی، شورت، چینی، شلوار جین روشن به خوبی ست می شوند و حتی می توانند با کت و شلوار تابستانی در مناسبت های مناسب (مثلاً عروسی کنار استخر) همراه شوند.

اما هرگز، هرگز با جوراب. تا به حال نام کارولین دیویدسون را شنیده اید؟ ما شک داریم. بنابراین، ممکن است تعجب کنید که بدانید می‌توانید یکی از طرح‌های او را در حال حاضر بپوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.