پودر رختشویی سافتلن علت شیوع اختلال بویایی شناخته شد

زمانی که لباس‌های شسته شده کثیف، بدبو و لکه‌دار هستند، پودر رختشویی سافتلن بیشتر بهتر نیست.

جامعه ما با این مانترا زندگی می کند که «بیشتر، بیشتر است». لباس های بیشتر، دسرهای بیشتر، تعطیلات بیشتر – شما آن را نام ببرید.

بنابراین به طور طبیعی هنگام تعیین میزان استفاده از مواد شوینده، ما تصور می‌کنیم که مواد شوینده بیشتر بهتر است لباس‌های شما تازه و تمیز شوند. و چه زمانی لکه یا عرق در میان است؟ برو بزرگ یا برو خونه، درسته؟

خوب، نه کاملا. به گفته لورا جانسون، تحلیلگر تحقیق و توسعه LG Electronics که ماشین لباسشویی و خشک کن تولید می کند، در حالی که منطقی به نظر می رسد که کف بیشتر به معنای لباس جیر تمیز باشد، اما در واقع برعکس این موضوع صادق است. او می گوید: «با تمام مواد شوینده، از استفاده بیش از حد خودداری کنید.

این می‌تواند باعث ایجاد کف‌های بیش از حد زیاد شود که منجر به مصرف بیشتر آب می‌شود و در طول زمان می‌تواند منجر به تجمع در ماشین لباسشویی شود که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات بو شود.

به گفته کارشناسان، یادگیری نحوه شستن لباس‌ها ، راهی مطمئن برای اطمینان از اینکه لباس‌های شما بکر و بوی تازه به نظر می‌رسند، به خصوص اگر از یکی از بهترین شوینده‌ها استفاده نمی‌کنید، است.

چه در مورد پودر در مقابل مواد شوینده مایع صحبت کنید یا در مورد نحوه استفاده از تاید غلاف نیاز به یک تازه‌سازی داشته باشید ، این نکات مورد تایید متخصص به شما کمک می‌کند تا میزان استفاده از مواد شوینده را تعیین کنید و اگر زیاد از کف استفاده کنید، چگونه کاهش دهیم

نشانه هایی که نشان می دهد بیش از حد از مواد شوینده لباسشویی استفاده می کنید.

اگر فکر می‌کنید ممکن است کمی از مواد شوینده راضی باشید، به لباس‌هایی که تازه شسته شده‌اند نگاهی بیندازید.

اگر لباس های خیس شما کمی لزج، چسبناک یا صابونی به نظر می رسد، احتمالاً باقی مانده مواد شوینده را حس می کنید. این یک نشانه آشکار است که شما بیش از حد از محصول استفاده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.