ماجرای پسته فندقی شوری که موجب مرگ یک کودک 2 ساله شد

شاین ذکر است که پسته فندقی شور ممکن است کوچک باشند، اما دارای مواد مغذی هستند؛ در اینجا چند دلیل برای آجیل خوردن پسته آورده شده است:

1. مواد مغذی زیادی دارند: براساس پایگاه داده‌های مواد مغذی وزارت کشاورزی ایالات متحده، پسته بیش از 30 ویتامین، مواد معدنی و مواد مغذی گیاهی مختلف را فراهم می‌کند.

2. به اندازه یک تخم مرغ پروتئین دارند: یک وعده (1 اونس یا 49 آجیل) 160 کالری و 6 گرم پروتئین دارد – تقریباً به اندازه یک تخم مرغ.

3. پوسته آنها ممکن است به شما کمک کند کمتر غذا بخورید: درست است: تحقیقات اولیه نشان می دهد، اما ثابت نمی کند، که پسته بدون پوست ممکن است به شما در کاهش مصرف کالری کمک کند.

در یک مطالعه، افرادی که پوست پسته را روی میز خود گذاشتند، در مقایسه با شرکت‌کنندگانی که بلافاصله پس از مصرف پوسته‌های پسته را دور ریختند، کالری دریافتی خود را 18 درصد کاهش دادند.

پوسته ها ممکن است به شما یادآوری کنند که چقدر خورده اید، بنابراین کمتر احتمال دارد که زیاده روی کنید.

4. لبخند می زنند: در چین، پسته را به عنوان “آجیل شاد” می شناسند، زیرا به نظر می رسد که در حال لبخند زدن است. پسته که اغلب در سال نو چینی به عنوان هدیه داده می شود، نماد سلامتی، شادی و خوشبختی است.

5. آنها برای قلب سالم هستند.

با توجه به ادعای سلامت واجد شرایط سازمان غذا و داروی ایالات متحده در مورد آجیل: “شواهد علمی نشان می دهد، اما ثابت نمی کند، که خوردن 1.5 اونس در روز از اکثر آجیل ها، مانند پسته، به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم چربی اشباع شده و کلسترول ممکن است. خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد.» حتماً اطلاعات تغذیه پشت بسته را از نظر میزان چربی بررسی کنید.

6. آنها در ایالات متحده رشد کرده اند: در حالی که کشت پسته از هزاران سال پیش در خاورمیانه آغاز شد، امروزه بیش از 550 میلیون پوند پسته در کالیفرنیا کشت می شود و ایالات متحده را به دومین تولید کننده پسته تبدیل می کند.

7. آنها شما را پر می کنند، نه بیرون: پسته حاوی فیبر و پروتئین است که به شما کمک می کند مدت طولانی تری سیر بمانید. علاوه بر این، آنها یکی از کم‌چرب‌ترین، کم کالری‌ترین و پرپروتئین‌ترین آجیل‌های درختی هستند.

8. آنها برای پخت و پز و پخت عالی هستند: پسته طعم و بافتی غلیظ و آجیلی را به غذاهای خوش طعم مرغ یا غذاهای دریایی و همچنین غذاهای شیرین پخته شده و غذاهای حاوی غلات ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.