لوله پلی اتیلن فاضلابی پلیران و کشف جدید یک پسر بچه از طریق آن

لوله پلی اتیلن فاضلابی پلیران لوله موجدار دو جداره پلی اتیلن نوع جدیدی از لوله پلاستیکی است.

دیواره داخلی صاف و دیواره بیرونی موجدار شخصیتی با استحکام بالا، وزن کم، مقاومت در برابر خوردگی، عمر طولانی، نصب آسان و اتصال آسان را فراهم می کند.

لوله‌های پلی‌اتیلن اسپیرال از نظر فنی سبک‌تر از لوله‌های تک جداره هستند که آنها را به گزینه‌ای مناسب برای انتقال فاضلاب یا سیالات مشابه با شرایط فشار کم تبدیل می‌کند.

استحکام بار ضربه خارجی بالا لوله پلی اتیلن فاضلاب فاضلاب: با توجه به طراحی ویژه سطح خارجی و انعطاف پذیری آن، انحراف اجازه می دهد تا بارها به پشت پر کننده منتقل شده و توسط آن حمل شوند. پر کردن مناسب پشت در تعیین نحوه انتقال بار بسیار مهم است.

ضریب زبری داخلی HDPE نسبت به جریان سیال کمتر از هر نوع لوله دیگری است. استفاده از لوله های راه راه نوع HDPE عملکرد جریان بسیار خوبی را ارائه می دهد، بنابراین می توان با استفاده از لوله های موجدار با قطر کوچکتر، به همان مقدار سرعت جریان رسید که ویژگی های جریان آرام آرام و نورد تخت را منتشر می کند.

ملاحظات اقتصادی: علاوه بر مشخصات فنی فوق، حمل و نقل آسان، عمر طولانی و نصب آسان باعث کاهش هزینه ها و اقتصادی شدن لوله های کاروگیت می شود.

اصطلاح زهکشی حذف آب اضافی از زمین را تعریف می کند. این از 200 سال گذشته بسیار رایج بوده است. اگرچه جمع‌آوری آب به طور طبیعی اتفاق می‌افتد، اما با استفاده از زهکشی این فرآیند طبیعی تسریع می‌شود.

مهمترین کاربرد زهکش ها در کشاورزی با هدف حذف آب اضافی آبیاری یا بارندگی است. استفاده از سیستم زهکشی زیرزمینی تعادل لوله pvc فاضلاب فاضلاب بین آب و اکسیژن خاک را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.