لباس کار صنعتی که ذهن یک گارگر را خلاق کرد

قوانین لباس کار صنعتی در محل کار برای دهه ها موضوعی قابل بحث در محیط کار بوده است.

چندین شرکت در طول سال‌ها نسبت به کدهای لباس ملایم‌تر شده‌اند و برخی دیگر آن را به طور کامل حذف کرده‌اند.

اما نداشتن دستورالعمل‌هایی برای لباس‌های مناسب در محل کار ممکن است بر چندین بخش از شرکت شما تأثیر بگذارد که ممکن است باور نکنید روی آنها کنترل دارید.

برای حل و فصل بحث در مورد کدهای لباس، به مزایایی که آنها در ایجاد یک محیط کاری مساعد دارند نگاهی دقیق بیندازید.

چند دلیل برای اینکه کد لباس در محل کار ضروری است

1. تأثیرات ماندگاری ایجاد می کند: اگر در تجارتی هستید که جمع آوری مشتریان در آن ضروری است، پس نمی خواهید اولین تصور بدی به آنها بدهید.

پوشیدن لباس رسمی شما و تیمتان را در مسیر درست قرار می دهد و به آنها می گوید که منظور شما تجارت است و شرکتی هستید که آنها می توانند به آن اعتماد کنند. یک ظاهر معمولی روزمره نمی تواند همان تصور را ایجاد کند.

2. سطح حرفه ای بودن را برجسته می کند: کد لباس همیشه نسبت به صنعت داده شده شرکت است. در مشاغل یقه آبی مانند کارگاه های ساختمانی، پوشیدن وسایل ایمنی برای کارگران الزامی است.

همین اصل در مورد مشاغل در سایر صنایع نیز صدق می کند. به عنوان مثال، مشاغل در تجارت و صنعت مالی باید لباس رسمی بپوشند تا به عنوان محل کار رسمی قابل شناسایی باشند.

تیم‌های خلاقی مانند آن‌هایی که در آژانس‌های بازاریابی و شرکت‌های معماری یافت می‌شوند، می‌توانند کد لباس غیررسمی کسب‌وکارتری را انتخاب کنند تا به کارمندان این فرصت را بدهند تا خودشان را به روش‌های کوچکی که می‌توانند ابراز کنند.

وقتی کارمندان خارج از محل کار با هم می‌آیند و می‌گویند که برای شما کار می‌کنند، ممکن است افراد فقط با نگاه کردن به لباس‌هایی که می‌پوشند، ایده‌ای درباره شرکت شما پیدا کنند.

این به بسیاری از شبکه‌هایی که کارکنان شما در رویدادهای اجتماعی انجام می‌دهند کمک می‌کند. لباس های رسمی می توانند شرکای بالقوه را در هنگام صحبت با افرادی با آن وضعیت جذب کنند.

لباس‌های غیررسمی هوشمند می‌توانند به کارمندان بالقوه بگویند که محل کار کارکنان کنونی شما دعوت‌کننده و در عین حال حرفه‌ای است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.