لباس حوله ای لباس رسمی مسابقات جهانی شطرنج اعلام شد

لباس های پارچه تری در تابستان امسال محبوبیت زیادی پیدا کرده اند؛ دقیقا مانند لباس حوله ای .

مدهای گذشته همیشه باز می گردند و روند دهه 1960 پوشیدن لباس های حوله ای بار دیگر مد شده است.

پارچه تری یا «حوله حوله ای» نوعی حوله معمولاً پنبه ای است که با حلقه های نخ بیرون زده بافته می شود تا بافتی نرم و مخملی ایجاد کند.

 لباس‌هایی که از پارچه تری تهیه می‌شوند معمولاً از نوع تری فرانسوی ساخته می‌شوند که شبیه ژرسه بافته می‌شود و فقط در یک طرف پارچه پرز دارد که معمولاً سمتی است که برای بیرون لباس استفاده می‌شود.

 مانند هر پارچه بافتنی دیگری، تری فرانسوی کشش طبیعی دارد. حوله ها از پارچه های دو طرفه بافته شده ساخته می شوند، بنابراین لباس های تری معمولاً از جنس متفاوتی نسبت به حوله های حوله ای ساخته می شوند.

 اگرچه لباس های پارچه ای معمولاً حس حوله شدن را در داخل ندارند، برخی از لباس ها با پرز در داخل ساخته می شوند یا با پارچه تری آستر می شوند.

اگرچه یک عنصر جدید بدون شک در لباس های پارچه ای وجود دارد، اما جنبه عملی آنها نیز وجود دارد. تری فرانسوی یک ماده راحت است.

 اگر لباس‌های پارچه‌ای می‌پوشید، ممکن است دیگران بخواهند شما را لمس کنند، که ممکن است در شرایط خاص مطلوب باشد. پارچه تری می تواند احساس سنگینی کند، اما اگر در یک روز گرم در آن عرق کنید، حداقل جاذب است.

جیمز باند در این سریال فقط یک مشت لباس پارچه ای به تن کرده است. نمادین ترین آیتم تری، لباس بازی بچه گانه یا «onesie» در فیلم Goldfinger محصول 1964 است.

 لباس بازی یک لباس سرهمی با پاهای کوتاه است (پاهای بسیار کوتاه در مورد کانری، که به پاهای کوتاه شورت شنای او اجازه می دهد تا از پایین بیرون بیاید)، چیزی که معمولاً توسط زنان به جای مردان پوشیده می شود.

 این مفهوم یک حمام پارچه ای تری دارد، اما آن را به یک لباس مناسب تبدیل می کند، دارای یک کمربند تعبیه شده در دور کمر با کش دور پشت، یک جیب باز وصله ای روی سینه و جیب های بزرگ وصله ای زیر کمربند است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.