مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماهی سفید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش ماهی سفید دریایی در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ماهی سفید دریاییقیمت ماهی سفید دریایی در بازار تهران
ماهی سفید دریایی

آیا می دانید ماهی سفید دریایی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ قیمت فروش ماهی سفید دریایی در بازار تهران چقدر می باشد؟ فروش ماهی سفید در بازار تهران چقدر رونق دارد؟
ماهی سفید یکی از برترین انواع ماهی شمال ایران محسوب می شود که بیش ترین رشد را در دریای خزر دارد. البته می توان گفت که این ماهی از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد که در ادامه بیش تر در مورد آن صحبت شده است.

مشخصات ماهی سفید دریایی

ماهی سفید دریای خزر دارای بدنی دوکی شکل و فشرده بوده و همچنین از خانواده کپور ماهیان به شمار می رود. این ماهی می تواند تا ۱۰ الی ۱۲ سال عمر داشته باشد و در دو نوع ماده و نر وجود دارد که هر دوی آن ها به تخم ریزی مشغول می باشند. ماهی سفید نر و ماده از نظر شکل ظاهری فقط دارای دو تفاوت می باشند که می توان به گوشتی بودن ماهی و وجود برجستگی های سفید در بالای سر ماهی سفید نر اشاره کرد و این ویژگی ها در ماهی سفید ماده دیده نمی شود.
ماهی سفید در وزن های مختلفی در بازار به فروش می رسد و این ماهی می تواند تا ۷۱ سانتی متر نیز رشد داشته باشد و همچنین بیش ترین وزن ماهی سفید، ۴ کیلوگرم بوده است. ماهی سفید در دو نوع دریایی و پرورشی وجود دارد ولی طعم و مزه ماهی سفید دریایی بسیار مرغوب تر و بهتر از ماهی سفید پرورشی می باشد.
از ارزش غذایی ماهی سفید می توان به چربی و پروتئین اشاره کرد که در هر ۱۰۰ گرم از ماهی سفید دریایی حدود ۴ الی ۶ گرم چربی و ۱۸ الی ۲۰ گرم پروتئین یافت می شود. ماهی سفید دریایی از هر نوع ماده غذایی تغذیه می کند و بیش ترین غذای این ماهیان لارو ها و پلانکتون های گیاهی و جانوری می باشند. ماهی سفید از گوشت سفید و مرغوب و همچنین استخوان داری برخوردار است و به ماهی استخوانی دریای خزر مشهور می باشد.

قیمت ماهی سفید دریایی در بازار تهران

ماهی سفید دریایی در بازار ایران با قیمت بالایی به فروش می رسد و البته می توان گفت که این ماهی از گرانترین ماهی های شمال کشور محسوب می شود. ماهی سفید دریایی با وزن ۹۰۰ گرم به بالا با قیمت ۲۲۰۰۰ تومان به فروش می رسد و اگر در وزن ۷۰۰ الی ۹۰۰ گرم باشد با قیمت ۱۹۰۰۰ تومان و در وزن های ۵۰۰ الی ۷۰۰ گرم با قیمت ۱۶۰۰۰ تومان به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت روز ماهی سفید دریایی می توانید با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
منبع: ماهی و میگو ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماهی سفید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *