مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماهی سفید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بازار ماهی سفید دریایی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های ظاهری ماهی سفید دریاییقیمت ماهی سفید دریایی در ایران
ماهی سفید دریایی

از ویژگی ها و خصوصیات ماهی سفید چه می دانید؟ قیمت بازار ماهی سفید دریایی در تهران چقدر بوده است؟ زیستگاه اصلی ماهی سفید در کدام قسمت از جهان بوده است؟
ماهی سفید از دسته ماهی های مرغوب دریای خزر بوده است که البته این ماهی نیز به کشور ایران معرفی شده است و زیستگاه اصلی ماهی سفید در دریای آزوف، رود اترک، رود دون، رود کوبان، رود ترک، رود ولگا و… بوده است. این ماهی از جمله ماهیانی است که در مصب های آب شور به زندگی می پردازد و همچنین گفته شده است در دریاچه های ساحلی با رشد خوبی همراه بوده است.

ویژگی های ظاهری ماهی سفید دریایی

ماهی سفید در انواع مختلفی چون دریایی، پرورشی و رودخانه ای یافت می شود که البته از مرغوب ترین ماهی سفید می توان به ماهی سفید دریایی اشاره کرد و در این مطلب بیش تر در مورد این ماهی صحبت شده است.
ماهی سفید دریایی از رنگ نقره ای و سفید برخوردار بوده و قسمت شکمی این ماهی دارای رنگ سفید می باشد و همچنین گفته شده است که این ماهی از فوق راسته ماهیان به شمار می رود. ماهی سفید از بدنی دوکی شکل و فشرده ای برخوردار می باشد و البته دارای هیچ سیبیلکی نبوده است و فلس های دایره ای شکل تمامی بدن این ماهی را پوشانده است.
ماهی سفید دریایی دارای ۵ باله بوده است که هر کدام دارای تعداد شعاع مختلفی می باشند و همچنین این ماهی در دریای خزر با عمر ۱۰ ساله برخوردار بوده است. بزرگترین ماهی سفید دریایی دارای طول ۷۱ سانتی متر بوده است و وزن این ماهی به ۴ کیلوگرم می رسد. البته تراکم این ماهی در استان های مازندران و گلستان بیش تر بوده است و بیش ترین مهاجرت ماهی سفید در قسمت های شرقی بوده که دارای آب و هوای گرم می باشند.

ماهی سفید دریایی

قیمت ماهی سفید دریایی در ایران

ماهی سفید دریایی در اندازه و وزن های مختلفی وجود دارد که از قیمت متفاوتی برخوردار می باشند. قیمت ماهی سفید دریایی در وزن ۹۰۰ گرم به بالا، ۲۷۰۰۰ تومان بوده است و ماهی سفید دریایی در وزن ۷۰۰ الی ۹۰۰ گرم دارای قیمت ۲۵۰۰۰ تومان بوده است. ماهی سفید دریایی در وزن های ۵۰۰ الی ۷۰۰ گرم با قیمت ۲۰۰۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت ماهی و همچنین خرید ماهی سفید دریایی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
البته بزرگترین مرکز فروش ماهی سفید در شمال کشور بوده است و این مرکز فروش دارای نمایندگی هایی در تهران می باشد که انواع ماهی سفید را به صورت اینترنتی و عمده در بازار به فروش می رساند. یکی از نمایندگی ماهی سفید در تهران سایت ایران فیشرمن بوده است که محصولات را با قیمت مناسب به فروش می رساند.
منبع: ماهی و میگو ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات ماهی سفید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *