فروش ماهی سفید منجمد شده ایرانی

ماهی سفید گونه ای از برترین ماهی ایرانی است که در انواع تازه و منجمد شده در بازار به فروش می رسد. در مورد ماهی سفید بیش تر بدانید.
ماهی سفید یکی از مرغوب ترین ماهی های شمال کشور ایران می باشد که در انواع مختلفی یافت می شود. البته این ماهی بیش تر در دریای خزر و رودخانه های گیلان و مازندران رشد می کند و از جمله کپور ماهیان محسوب می شود. ماهی سفید دریایی از برترین و مرغوب ترین ماهی به شمار می رود و البته نوع پرورشی آن نیز در بازار به فروش می رسد.

شکل ظاهری ماهی سفید

ماهی سفید از بدنی دوکی شکل و کشیده ای برخوردار است و همچنین این ماهی می تواند تا 10 سال نیز عمر داشته باشد. ماهی سفید دارای رنگ نقره ای و سفید است که البته نوع نر و ماده ماهی سفید با هم متفاوت می باشد. ماهی سفید فاقد سیبیلک بوده و می تواند تا 71 سانتی متر نیز رشد داشته باشد. گوشت ماهی سفید بسیار نرم و لطیف بوده و از تیغ های فراوانی برخوردار است و این ماهی با نام جواهر استخوانی خزر معرفی شده است.

ماهی تازه بهتر است یا منجمد شده

بسیاری از افراد در هنگام خرید ماهی به دنبال ماهی های تازه می روند و معتقدند که بهترین نوع ماهی، ماهی تازه می باشد ولی می توان گفت که این اعتقاد به طور کلی غلط می باشد. ماهی های دریای جنوب به دلیل آلودگی هایی که دارند باید منجمد شوند تا تمامی میکروب ها از آن ها خارج شود. بهتر است بدانید ماهی های شمال را می توان به صورت تازه استفاده نمود ولی ماهی های جنوب باید به صورت منجمد شده باشند در غیر این صورت دچار بیماری می شوید. بسته بندی و منجمد کردن ماهی شمال نیز یکی از اصولی است که باید به درستی انجام شود و این در هنگام عرضه ماهی باید تمام دقت به عمل آید تا ماهی حالت انجماد را از دست ندهد.
ماهی های منجمد شده اگر به درستی عملیات انجماد بر روی آن ها صورت گرفته باشد، از خواص ماهی تازه برخوردار است و بی شک تمامی امراض موجود در ماهی در صورت انجماد از بین می رود. البته انجماد ماهی باعث می شود تا ماهی ارزش غذایی خود را حفظ نماید.

فروش ماهی منجمد شده ایرانی

سایت ایران فیشرمن یکی از برترین سایت های فروش ماهی تازه و منجمد شده می باشد که انواع محصولات را با بهترین کیفیت به فروش می رساند. البته فروش ماهی از این سایت به صورت اینترنتی است و شما می توانید بهترین انواع ماهی را خرید و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.
منبع: ماهی و میگو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.