فروش عمده انواع ماهی سفید رودخانه ای در ایران

از کدام سایت می توان انواع ماهی سفید را به صورت عمده خریداری کرد؟ فروش عمده ماهی سفید رودخانه ای در ایران از کدام سایت امکان پذیر بوده است؟
ماهی سفید یکی از مرغوب ترین و در عین حال گرانترین ماهی شمال کشور محسوب می شود که در انواع مختلفی چون دریایی، رودخانه ای و پرورشی یافت می شود. البته ماهی سفید دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده است که در ادامه بیش تر در مورد ماهی سفید رودخانه ای صحبت شده است.

معرفی ماهی سفید رودخانه ای

ماهی سفید از جمله کپور ماهیانی است که از گوشت بسیار نرم و خوش طعمی برخوردار بوده و البته می تواند در دریای خزر تا 10 سال نیز زندگی کند. این ماهی دارای بدنی دوکی شکل و فشرده ای بوده است و همچنین در انواع ماهی سفید نر و ماده وجود دارد. همانطور که گفته شد ماهی سفید در انواع مختلفی چون دریایی، پرورشی و رودخانه ای یافت می شود که در این مطلب بیش ترین توضیحات متعلق به ماهی سفید رودخانه ای می باشد.
ماهی سفید رودخانه ای از جمله ماهی های کپور می باشد که شبیه به عروس ماهی بوده است. این ماهی دارای فلس های درشت و باله های قرمز رنگی می باشد و بدن این ماهی کشیده تر از ماهی های دیگر بوده و تمامی بدن آن را رنگ نقره و سفید پوشانده است. ماهی سفید در رودخانه ها و دریاچه ها زندگی می کند و از هوش بسیار بالایی برخوردار است.
البته گفته شده است که ماهی سفید رودخانه ای از ملخ، قورباغه، کرم خاکی و سنجاقک تغذیه می کند و بهترین طعمه ماهی سفید رودخانه ای روده و دل مرغ بوده است. البته صید ماهی سفید رودخانه ای بسیار صید لذت بخشی می باشد و بهترین روش صید این ماهی استفاده از سیستم روآبی بوده است و در فصل بهار و تابستان صید این ماهی انجام می شود.
از دیگر خصوصیات ماهی سفید رودخانه ای داشتن طول 120 سانتی متر و وزن 10 کیلوگرم می باشد و همچنین این ماهی بیش تر در سطح آب به شنا می پردازد و به همین دلیل است که صید آن راحت تر می باشد.

ماهی سفید رودخانه ای

فروش عمده ماهی سفید رودخانه ای

ماهی سفید از دسته مرغوب ترین ماهی های شمال است و مرغوبیت ماهی سفید دریایی از دو نوع دیگر بیش تر می باشد. البته ماهی سفید رودخانه ای دارای کیفیت گوشت بهتری نسبت به ماهی سفید پرورشی بوده است و از فروش بیش تری برخوردار می باشد.
فروش ماهی سفید در بازار کشور به صورت عمده بوده و از این سایت می توانید بهترین ماهی سفید دریای خزر را به صورت اینترنتی و با بهترین کیفیت خرید کنید. برای خرید ماهی سفید رودخانه ای با شماره زیر در تماس باشید.
منبع: ماهی و میگو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.