صندل مردانه چرم بپوشید تا دیابت خود را کنترل کنید

دیدن مردانی که کفش‌های راحتی و یا صندل مردانه چرم می‌پوشیدند، گاهی اوقات با جوراب، حتی زمانی که شلوارک یا اسپادری می‌پوشیدند، بسیار رایج‌تر بود (که تا حدودی مورد توجه قرار نگرفته است، به خصوص در ایالات متحده، حتی اگر در جاهایی مانند اسپانیا یا ایتالیا، آنها بیشتر رایج).

امروزه احتمالاً محبوب ترین صندل ها دمپایی هستند. در ایالات متحده، آنها واقعاً تا دهه 1960 محبوب نبودند، اما این روزها، می توانید مردانی را ببینید که آنها را در همه جا می پوشند.

آیا تا به حال لباسی را دیده‌اید که در اطراف یا صندل‌هایی قرار گرفته باشد که فکر می‌کنید بهتر از کفش‌های معمولی باشد؟

به زبان ساده: ما نکرده ایم. اگر می توانید چیزی را در نظر بگیرید، لطفاً در نظرات زیر به اشتراک بگذارید! در پایان، اگر به استایل اهمیت می دهید و می خواهید ظاهری باکلاس داشته باشید، اکیداً به شما پیشنهاد می کنیم در اکثر مواقع از صندل دوری کنید.

چرا بیشتر می گوییم؟ خوب، همیشه استثنا وجود دارد. به عنوان مثال: اگر در ساحل، استخر، یا یک منطقه آبگرم هستید – البته، در آن زمان است که می توانید با خیال راحت صندل هایی مانند دمپایی بپوشید.

وقتی عملی باشد و منطقی باشد و آب و هوای اطراف شما به آن فرمان دهد، کاملاً. اما جای دیگری؟ دلایل متعددی برای نپوشیدن آنها وجود دارد و ما آنها را در اینجا فهرست می کنیم.

فقط به Tevas، Birkenstocks یا flip-flops فکر کنید. بیشتر آنها از مواد ارزان قیمت ساخته شده اند، و این چیزی است که به نظر می رسد: ارزان.

حتی اگر سعی کنید «ارتقاء» کنید و چند صد دلار روی فلیپ فلاپ های سالواتوره فراگامو سرمایه گذاری کنید، باز هم همین هستند: فلیپ فلاپ ها.

وقتی در دهه 80 و 90 در آلمان بزرگ شدم، Birkenstocks یک کفش سنتی خانگی بود و نه چیز دیگری. تا زمانی که در ایالات متحده محبوب‌تر نشدند، هیچ‌کس جرات نمی‌کرد آن‌ها را در خیابان بپوشد.

مدل‌ها و ستاره‌هایی مانند هایدی کلوم آن‌ها را در مکان‌های عمومی می‌پوشیدند، و بنابراین پوشیدن آن‌ها بیشتر و بیشتر قابل قبول‌تر شد. اما در آن زمان مردم شرم داشتند که اینطور در خیابان دیده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.