سنگ عقیق قرمز خام که موجب شفای دختر بچه معلولی شد

در حقیقت سنگ عقیق قرمز خام شامل رنگ های قرمز و نارنجی با دایره های بزرگ سیاه است که در این حالت عقیق قرمز گاوی نامیده می شود و در صورت وجود دایره های کوچک به آن عقیق قرمز تصویر می گویند.

زیرا عقیق گرفتگی معده و علائم قاعدگی را درمان می کند و توانایی لقاح و تولید مثل را بهبود می بخشد.

علاوه بر این، افراد دارای اختلالات شنوایی در درمان خود از آن استفاده می کنند و عقیق قرمز می تواند فعالیت گردش خون را در بدن بهبود بخشد.

هنگام مطالعه و تأمل در نوشته‌های باستانی متوجه می‌شویم که عقیق قرمز این توانایی را دارد که انرژی مورد نیاز انسان را در روزگار افزایش دهد و از عروق و تمام سلول‌های بدن محافظت می‌کند و در نتیجه طراوت و طراوت را افزایش می‌دهد.
عقیق قرمز همچنین توانایی بهبود و احیای قوای جنسی را دارد و برخی می گویند پوشیدن عقیق قرمز و سبز از هر گونه خطری جلوگیری می کند و سلامت صاحب خود را حفظ می کند.

بیشتر سنگ عقیق تیره رنگ است که بیشتر اوقات می تواند قهوه ای باشد.
عقیق نیمه شفاف با رگه ها و لکه های کوچک رنگی است.
رنگ کلسدونی شفاف را می توان با آغشته کردن آن به محلول متفاوت تغییر داد.

عقیق آتشی این نوع عقیق با رنگ شفاف خود مشخص می شود و سنگی محافظ محسوب می شود زیرا محافظت لازم را در برابر حملات روانی ایجاد می کند و هنگامی که تسخیر می شود شروع به تحریک خلاقیت و از بین بردن تمام منفی هایی می کند که بر روی بدن تأثیر می گذارد و از بین می برد.

این سنگ همچنین به دلیل توانایی خود در درمان اعتیاد، بازگرداندن نشاط و فعالیت فرد، غلبه بر حس بی حالی و خستگی و حفظ و بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تولید مثل معروف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.