زنی که شیلنگ ماشین ظرفشویی را با مار اشتباه گرفت و سکته کرد

به عنوان بخشی از نصب کلی ماشین ظرفشویی، وصل کردن شیلنگ ماشین ظرفشویی معمولاً بسیار آسان است، اما درک گزینه های مختلف هنگام انجام این کار، با یا بدون دفع زباله، مهم است.

اگر ماشین ظرفشویی را جدا می کنید و آن را با یک ماشین جدید جایگزین می کنید، معمولاً ساده ترین کار این است که به سادگی همان اتصالات تخلیه را که در ماشین ظرفشویی قدیمی استفاده می شد کپی کنید.

اما اگر برای اولین بار است که ماشین ظرفشویی اضافه می کنید، ممکن است نیاز به نصب یک اتصال تخلیه مخصوص به نام دم شاخه Y داشته باشید تا آب کثیف جایی برای جریان در سیستم تخلیه شما ایجاد کند.

انواع مختلفی از زهکشی که ممکن است با آنها روبرو شوید عبارتند از:

خط تخلیه از طریق یک شکاف هوا به محل دفع زباله متصل می شود.
خط تخلیه از طریق یک شکاف هوا مستقیماً به زهکش متصل می شود.
خط تخلیه در یک “حلقه بالا” برای دفع زباله پیکربندی شده است.
خط تخلیه در یک “حلقه بالا” به طور مستقیم به زهکشی پیکربندی شده است.

اتصالات شکاف هوا یک وسیله ایمنی است که روی سینک یا کانتر شما نصب می شود و از طریق آن شلنگ ماشین ظرفشویی در مسیر خود به سمت فاضلاب می رود.

این یک شکست فشار در خط تخلیه ایجاد می کند که از احتمال سیفون شدن آب کثیف تخلیه به داخل ماشین ظرفشویی پر از ظروف تمیز جلوگیری می کند. همه ماشین های ظرفشویی از این دستگاه استفاده نمی کنند.

جایگزین دیگر آن چیزی است که به عنوان نصب “حلقه بالا” شناخته می شود، که در آن خط تخلیه در زیر کابینت پایه سینک تا نقطه ای بالاتر از سطح آب ماشین ظرفشویی حلقه می زند تا از هرگونه جریان برگشتی جلوگیری کند.

بسته به پیکربندی و وجود یا عدم وجود شکاف هوا، ابزار و موادی که برای اتصال فاضلاب ماشین ظرفشویی نیاز دارید، متفاوت است. در همه موارد، حتما قبل از شروع، آب زیر سینک را ببندید و دفن زباله خود را از برق بکشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.