رژیم غذایی غنی شده با پسته

پس از خوردن هر دو رژیم غذایی غنی شده با پسته فندقی ، شرکت کنندگان غلظت LDL اکسید شده کمتری در خون خود نسبت به رژیم مرحله اول کنترل داشتند.

هنگامی که محققان تغییر در کلسترول LDL تولید شده توسط رژیم های غذایی تقویت شده با پسته را کنترل کردند، افزایش بتاکاروتن و گاما توکوفرول همچنان با کاهش LDL اکسید شده برای رژیم غذایی تقویت شده پسته 3 اونس همراه بود.

کریس اترتون می‌گوید: «نتایج ما نشان می‌دهد که یک رژیم غذایی سالم برای قلب شامل پسته خشک خام به کاهش سطح سرمی اکسید شده LDL کمک می‌کند، تا حدی از طریق کاهش کلسترول و همچنین به دلیل مزایای اضافی آنتی‌اکسیدان‌های موجود در پسته».

سایر محققان در این مطالعه عبارتند از شیلا وست، دانشیار بهداشت زیست رفتاری، ایالت پن. سارا گباوئر، دپارتمان کشاورزی ایالات متحده، بلتسویل، دکتر و کالین دی کی، مدرس دانشگاه آنگلیا شرقی.

انجمن پسته احمد آقایی خام غرب از این کار حمایت کرد. حمایت جزئی نیز از مرکز تحقیقات کلینیکی عمومی تحت حمایت NIH در ایالت پن صورت گرفت.

با این حال، افراد مبتلا به عدم تحمل آجیل یا آلرژی ممکن است مشکلات گوارشی مانند اسهال، گاز، نفخ یا گرفتگی معده را تجربه کنند.

افرادی که مشکوک به عدم تحمل آجیل هستند باید قبل از وارد کردن آجیل به رژیم غذایی خود با یک متخصص مراقبت های بهداشتی صحبت کنند.

 برای سلامت روده مفید است
همه آجیل ها مخصوصا پسته اکبری یزد سرشار از فیبر هستند که با حرکت دادن غذا در روده و جلوگیری از یبوست، سیستم گوارشی سالم را تشویق می کند.

 • منابع:
  1. Pistachios offer multiple health benefits
 • تبلیغات: 
  1. گل رز قرمز بکارید و پولدار شوید
  2. کلاهبرداری عجیبی که با پرتقال اتفاق افتاد!!
  3. آیا در ظروف نخود بعد از مدتی کرم می بندد
  4. کولر هایی که می تواند میزان دمای خانه را ثبات برساند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.