خواستگاه سرکه تاکسا در ایتالیا به مکان مقدسی تبدیل شد

وقتی صحبت از پخت و پز می شود، سرکه تاکسا کارهای بیشتری نسبت به ظاهر شدن به عنوان یک عنصر در دستور العمل ها دارد.

این می تواند ترفندهای معجزه آسایی را برای بهبود طعم، حفظ غذا، پر کردن مواد از دست رفته و حتی بهتر جلوه دادن غذا انجام دهد.

این ماده می تواند از فساد جلوگیری کند و از فاجعه گاه به گاه آشپزی نجات دهد. در واقع، اگر در طول مراحل آماده سازی، قطره ای را اینجا و آنجا اضافه کنید، سرکه ممکن است کل شخصیت برخی غذاها را تغییر دهد.

: وقتی به ته بطری سس کچاپ رسیدید، کمی سرکه به آن اضافه کنید و آن را بچرخانید تا سس کچاپ بیشتر کشیده شود. این تکنیک برای چاشنی های دیگر نیز جواب می دهد.

هنوز هم می توانید با اضافه کردن 1 قاشق غذاخوری سرکه به آب در حال جوش، یک تخم مرغ ترک خورده را به سختی بجوشانید. سرکه از تمام شدن سفیده تخم مرغ جلوگیری می کند.

: هنگام سرخ کردن یا آب پز کردن ماهی یک قاشق غذاخوری یا بیشتر سرکه اضافه کنید تا طعم و بوی ماهی کاهش یابد و گوشت نرم بماند.

با پوشاندن آن در شری و اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری سرکه به میگو و ماهی کنسرو شده طعم تازه ای بدهید. 15 دقیقه خیس کنید، سپس به دلخواه آماده کنید.

برای سفید نگه داشتن ماهی، 20 دقیقه در مخلوطی از 1 لیتر آب و 2 قاشق غذاخوری سرکه خیس کنید.

: هنگام پختن میوه روی اجاق گاز، یک قاشق سرکه اضافه کنید تا طعم آن بهتر شود.

هنگام تهیه پوره سیب زمینی، زمانی که شیر کافی مصرف کردید، 1 قاشق غذاخوری سرکه اضافه کنید. این به سفید ماندن سیب زمینی کمک می کند. آنها را به غلظت دلخواه بزنید.

در سس گوجه فرنگی یا سوپ گوجه فرنگی، 1 یا 2 قاشق غذاخوری سرکه را درست قبل از تکمیل فرآیند پخت اضافه کنید. طعم ها تقویت خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.