خرید پستی لذیذترین ماهی سفید دریایی

کدام نوع ماهی سفید از لذیذترین گوشت برخوردار است؟ دریایی یا پرورشی؟ در مورد ماهی سفید دریایی چه می دانید؟ از کدام سایت می توان انواع ماهی سفید را به صورت پستی خرید نمود؟
ماهی سفید گونه ای از مرغوب ترین انواع ماهی شمال کشور بوده است که در دو نوع دریایی و پرورشی در بازار به فروش می رسد. ماهی سفید به دلیل داشتن خواص زیاد از مرغوب ترین ماهی شمال محسوب می شود و نوع دریایی این ماهی به دلیل استفاده از مواد طبیعی دریا از گوشت مرغوب تر و خوشمزه تر برخوردار می باشد. در مورد خصوصیات ماهی سفید مطالبی در ادامه بیان شده است و شما می توانید اطلاعات بیش تری در این باره کسب کنید.

ویژگی های زیستی و مشخصات ظاهری ماهی سفید

ماهی سفید در دریای سیاه، آزوف، دریاچه ایزنیک، رود اترک، رود دون، رود کوبان و… یافت می شود و البته این ماهی بیش تر در قسمت هایی از دریای خزر دیده می شود. در مورد زیستگاه ماهی سفید در ایران گفته شده است که این ماهی در سفید رود، بابلرود، گرگانرود، تالاب انزلی و… دیده می شود و بیش ترین زیست این ماهی در رودخانه مازندران و گیلان می باشد.
این ماهی در مصب های آب شور و دشت های آبریز یافت می شود و البته ساکن آب های شیرین بوده است و از ماهیان بنتوپلاژیک به شمار می رود. البته این ماهی می توان تا شوری آب 12 را تحمل کند و البته تا عمق 30 متری از دریا ها شنا می کند و بیش ترین وقت خود را کنار کفزیان چون نرمتنان می پردازد. البته این ماهی در فصل سرما به بخش های ساحلی و مصب های رودخانه ها می رود و در فصل پاییز به قسمت های عمیق تر دریا ها سفر می کند.
از ویژگی های ظاهری ماهی سفید دریایی می توان به پوزه گرد و دهان انتهایی این ماهی اشاره کرد و همچنین می توان گفت که ناحیه شکمی این ماهی مدور بوده است و از وزن زیر 4 الی 8 کیلوگرم یافت می شود. البته در مناطق ایران با رشد 4 کیلویی این ماهی همراه می باشیم و همچنین ماهی سفید تا سن 12 سالگی می تواند رشد داشته باشد.این ماهی از باله های خاکستری و نقره ای برخوردار بوده و بدن آن به رنگ نقره ای و سفید است. ماهی سفید نر از گوشت بیش تری برخوردار بوده و در ناحیه سر این ماهی برجستگی های سفیدی دیده می شود.
این ماهی از نرمتنان، سخت پوستان، لارو حشرات و… برای تغذیه استفاده می کند و همچنین این ماهی از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و صید آن با تور پره صورت می گیرد. البته این ماهی از ارزشمند ترین ماهی های استخوانی دریای خزر به شمار می رود، چرا که از استخوان های ریزی برخوردار بوده ولی گوشت آن بسیار نرم و لذیذ می باشد.

ماهی سفید دریایی

خرید پستی ماهی سفید دریایی

ماهی سفید دریایی یکی از برترین و مرغوب ترین انواع ماهی شمال کشور محسوب می شود که دارای ارزش غذایی و اقتصادی بالایی بوده است. این ماهی در سایت های مختلف به فروش می رسد اما بهترین سایت خرید و فروش ماهی شمال کشور، سایت ایران فیشرمن نام دارد که محصولات را به صورت عمده و جزئی در اختیار مشتری قرار می دهد. البته خرید از این سایت به صورت اینترنتی بوده و با تماس از طریق شماره زیر خرید خود را ثبت نمایید. البته با خرید پستی از این سایت می توانید محصول موردنظر را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.
منبع: ماهی و میگو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.