خرید و فروش لذیذترین ماهی سفید ایران

کدام نوع ماهی سفید از لذیذترین ماهی معرفی شده است؟ دریایی یا پرورشی؟ خرید و فروش لذیذترین ماهی ایران در کدام سایت صورت می گیرد؟ از لذیذترین انواع ماهی ایران چه می دانید؟
ماهی سفید ایران یکی از برترین انواع ماهی شمال کشور بوده است که از گوشت بسیار مرغوب و خوش طعمی برخوردار می باشد. این ماهی دارای گوشت نرم و سفید بوده و از استخوان های ریزی برخوردار است و به همین دلیل با نام ماهی استخوانی دریای خزر معرفی شده است.
این ماهی بیش تر در کشور هایی چون آذربایجان، روسیه، اوکراین، رومانی و ایران زندگی می کند و همچنین در دریای سیاه، دریای خزر، رود اترک، رود کوبان دیده شده است. ماهی سفید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد که در ادامه مطلب بیش تر در مورد آن صحبت شده است.

معرفی ویژگی های ظاهری و رفتاری ماهی سفید

ماهی سفید از بدنی دوکی شکل و کشیده برخوردار است و از ناحیه شکمی مدور شکل بهره مند می گردد. این ماهی دارای پوزه ای گرد و دهانی انتهایی بوده است و همچنین فلس های خط جانبی این ماهی به تعداد 53 الی 64 می رسد. ماهی سفید از باله های خاکستری و یا زرد فام برخوردار می باشد و ارتفاع بدن این ماهی 19 الی 26 درصد از طول استاندارد بدن آن می باشد.
این ماهی در اندازه های مختلفی یافت می شود که می توان به 71 سانتی متر اشاره کرد و البته این میزان اندازه نشان دهنده بزرگترین ماهی سفید در جهان بوده است. ماهی سفید می تواند تا 10 سال عمر داشته باشد ولی بزرگترین ماهی سفید که در ایران صید شده است دارای 4 سال سن بوده است. البته ماهی سفید از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند ولی عمده ترین غذای این ماهی زئوپلانکتون ها، جلبک ها و لارو حشرات می باشد. غذای اصلی ماهی سفید دریایی نرمتنان و کرم پرتار می باشد و از این غذا ها استفاده می کنند.
ماهی سفید به دو دسته دریایی و پرورشی تقسیم می شود که نوع دریایی از طعم لذیذترین برخوردار بوده است و همچنین دارای قیمت بالاتری نسبت به نوع پرورشی می باشد.

ماهی سفید

خرید و فروش لذیذترین ماهی سفید ایران

یکی از لذیذترین انواع ماهی ایران که البته در بازار کشور با فروش خوبی همراه می باشد، ماهی سالمون، ماهی سفید و ماهی سوف بوده است. این ماهی ها از انواع ماهی شمال کشور محسوب می شوند و از قیمت بالایی برخوردار هستند و همچنین از کیفیت گوشت بسیار عالی نیز برخوردار می باشند.
البته لذیذترین ماهی شمال کشور، ماهی سفید دریایی می باشد که از طعم فوق العاده ای برخوردار است و بیش ترین فروش را در بازار به خود اختصاص داده است. شما می توانید از طریق این سایت بهترین انواع ماهی سفید را خرید و درب منزل تحویل بگیرید. برای خرید با شماره زیر در تماس باشید.
منبع: ماهی و میگو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.