خرید و فروش اشپل ماهی سفید دریایی

منظور اشپل ماهی سفید چه می باشد؟ آیا خاویار همان اشپل ماهی معرفی شده است؟ در کدام سایت خرید و فروش اشپل ماهی سفید دریایی صورت می گیرد؟
در مورد اشپل ماهی می توان گفت که به اصطلاح به تخم ماهیان گفته می شود و البته این محصول در شکم ماهی جای گرفته است و قبل از انجام تخم ریزی باید از شکم ماهی خارج شود. البته بهترین ماهی که در تولید اشپل فعالیت دارد، ماهی سفید نام دارد و اشپل ماهی سفید از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. در واقع گفته شده است که خاویار با اشپل ماهی متفاوت است و خاویار توسط هر ماهی تولید نمی شود و تنها 28 گونه از ماهیان جهان قادر به تولید خاویار می باشند ولی اشپل توسط ماهیان دریایی تولید شده و با قیمت کمتر از خاویار در بازار به فروش می رسد.

خصوصیات و زیستگاه ماهی سفید دریایی

ماهی سفید از مرغوب ترین ماهی های شمال کشور ایران محسوب می شود که دارای ارزش اقتصادی و غذایی بالایی می باشد. ماهی سفید در مصب های آب شور رشد کرده و در آب هایی که میزان شوری آن ها از 7 الی 12 می باشد، زندگی می کند. زیستگاه ماهی سفید در کشور ایران مناطقی چون گرگانرود، شیرود، سفیدرود، تالاب انزلی، دریای خزر و رودخانه های گیلان و مازندران می باشد.
البته این ماهی از ویژگی های ظاهری متفاوتی برخوردار بوده است که می توان به مواردی چون بدن دوکی شکل و کشیده، پوزه ای گرد و دهان انتهایی، شکمی مدوری شکل، باله های خاکستری رنگ و بدن استوانه ای اشاره کرد. این ماهی تا 12 سال می تواند در دریا ها رشد کند و همچنین در کشور ایران تنها ماهی های زیر 4 سال صید شده است. غذای اصلی ماهی سفید دریایی، نرمتنان بوده است ولی از سخت پوستان و لاور حشرات نیز تغذیه می کند.
صید ماهی سفید با تور پره انجام می شود و همیشه با ماهی کفال صید می گردد. البته قابل ذکر است که گوشت ماهی سفید، نرم و سفید بوده و از استخوان های ریزی برخوردار می باشد که به ماهی استخوانی خزر معروف می باشد. همچنین ماهی سفید دریایی از نظر اقتصادی دارای ارزش بالایی بوده است و در بازار کشور به طور قابل توجهی خرید و فروش می گردد.

خرید و فروش اشپل ماهی سفید

اشپل ماهی سفید یکی از برترین انواع خوراکی های دریایی به شمار می رود که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. البته در مواد غذایی چون چلوکباب، زیتون پرورده، مغز گردو و… مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول سرشار از انواع اسید های چربی غیر اشباع بوده است که از امگا3 زیادی برخوردار می باشد. این محصول از هیچ جیوه ای برخوردار نیست و عاری از هر فلز سنگینی می باشد.
در سایت ایران فیشرمن انواع ماهی و اشپل آن به فروش می رسد و شما می توانید برای خرید و فروش اشپل ماهی با شماره زیر در تماس باشید.

اشپل ماهی سفید

منبع: ماهی و میگو ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.