خرید اینترنتی بهترین ماهی سفید شمال

ماهی سفید از مرغوب ترین ماهی شمال کشور به شمار می رود که در رودخانه های گیلان و مازندران با رشد خوبی همراه بوده است. بهترین ماهی سفید را از کدام سایت می توان به صورت اینترنتی خرید نمود؟
ماهی سفید از دسته ماهی های مرغوب شمال کشور می باشد که در دریای خزر یافت می شود.

این ماهی از جمله ماهیان استخوانی بوده که از نظر اقتصادی و غذایی دارای ارزش بالایی بوده است ماهی سفید دریای خزر در انواع مختلفی یافت می شود که می توان به دریایی، رودخانه ای و پرورشی اشاره کرد که هر کدام با توجه به نوعی که دارند از هم متفاوت می باشند.

معرفی انواع ماهی سفید شمال کشور

ماهی سفید دریایی: یکی از برترین و مرغوب ترین انواع ماهی سفید که البته دارای شکل متفاوتی بوده و از بدنی دوکی شکل برخوردار می باشد، ماهی سفید دریایی نام دارد.

این ماهی دارای فلس های دایره ای شکل بوده و البته از رنگ نقره ای و سفید برخوردار می باشد. باله های ماهی سفید زرد فام یا نقره ای می باشد و همچنین این ماهی از هیچ سیبیلکی برخوردار نیست.

ماهی

ماهی سفید رودخانه ای: این ماهی برخلاف ماهی سفید دریایی دارای باله های قرمز رنگی بوده است و البته در رودخانه ها به سر می برد و از نظر مرغوبیت دارای درجه پایین تری از ماهی سفید دریایی بوده است ولی از ماهی سفید پرورشی بهتر می باشد.

این ماهی از فلس های درشت و دهانی گشاد برخوردار بوده است و بدن آن کشیده می باشد و همانند ماهی سفید دریایی از بدنی نقره ای برخوردار می باشد البته ماهی سفید رودخانه ای بیش تر وقت خود را در کناره های آب و درختان می گذراند.

ماهی

ماهی سفید پرورشی: ماهی آمور از دسته کپور ماهیان بوده است و در آب های شیرین به سر می برد.

این ماهی به دلیل شباهت زیادی که با ماهی شیر سفید دارد، با نام ماهی سفید پرورشی معرفی شده است البته ماهی سفید پرورشی دارای طول 100 سانتی متر و وزن 32 کیلوگرم می باشد و از فلس های متراکم برخوردار بوده است.

ماهی

خرید اینترنتی ماهی سفید در ایران

ماهی سفید همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد و گرانترین ماهی سفید، ماهی دریایی می باشد.

اگر به دنبال خرید اینترنتی انواع ماهی سفید و خوراک ماهی تیلاپی می باشید می توانید از طریق سایت ایران فیشرمن اقدام نمایید. برای خرید انواع ماهی سفید باید با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.
خرید از سایت ایران فیشرمن به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.