حوله حمامی ماندگار که در بافت آن از ذرات طلا استفاده شده

حوله حمامی ماندگار بدنسازی دور گردن شما قرار می گیرند تا بتوانید به راحتی بعد از یک تمرین شدید از آنها استفاده کنید. از آنجایی که آنها برای از بین بردن عرق طراحی شده اند، اغلب از مواد حذف کننده رطوبت مانند میکروفیبر یا مخلوط پنبه ساخته می شوند.

سرآشپزها، آرایشگران و خدمتکاران همگی از استفاده از حوله های نوک انگشتان سود می برند

. این حوله ها بزرگتر از حوله های دستشویی هستند، اما کوچکتر از حوله های دستی هستند. می توانید از آنها برای خشک کردن سریع دست ها و انگشتان در حین کار استفاده کنید.

آیا می خواهید احساس آرامش کنید؟ حوله آبگرم بخرید تا در کمد خود در خانه نگهداری کنید. این مواد نرم و مخملی مغز شما را فریب می دهد تا فکر کند در حال انجام پدیکور یا ماساژ کل بدن هستید.

حوله پا یا تشک حمام، پارچه ای است که در حمام خود روی زمین می گذارید. این تشک‌ها در اشکال زیبا و رنگ‌های تند موجود هستند و از لیز خوردن شما هنگام بیرون آمدن از حمام جلوگیری می‌کنند.

حوله

حوله های خنک کننده برای روزهای گرم تابستان عالی هستند، اما اگر ماهیچه های شما درد می کند، کیسه های یخ فوق العاده ای نیز هستند.

برای استفاده از یکی،به سادگی آن را به مدت دو تا سه دقیقه در آب خیس کنید، آن را بچرخانید و سپس آن را در اطراف ناحیه بدن خود که نیاز به تسکین خنک کننده دارد بپیچید.

آیا از بالا رفتن سطح خسته شده اید؟ شروع به آوردن یک حوله گلف با خود به زمین کنید! این حوله ها که به کیسه گلف شما متصل می شوند می توانند برای خشک کردن توپ های گلف در صورت مرطوب شدن استفاده شوند.

آنها همچنین قبل از اینکه چماق را بگیرید، رطوبت دست های عرق کرده شما را جذب می کنند و در نتیجه تاب بهتری دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.