جوراب زنانه بلندی که با پوشیدنش 10 سال جوان تر خواهید شد

برای جوراب در زمستان چه می پوشید؟ چرا، البته یک جوراب زنانه بلند اختصاصی؟ برای هوای سرد باید از جوراب پشمی، IsoWool، قیچی، پشم گوسفند و مواد مصنوعی از نوع مشابه استفاده کرد.

دلیل عالی بودن این نوع جوراب ها برای پوشیدن در زمستان این است که اگر جوراب خیس شود (به دلیل تعریق زیاد پا)، خود جوراب خاصیت عایق خود را از دست نمی دهد.

علاوه بر این، سبک‌های مختلف جوراب‌های مصنوعی نیز معمولاً به مراتب ضخیم‌تر از یک جوراب نخی نازک استاندارد هستند و به جوراب اجازه می‌دهند رطوبت بسیار بیشتری را جذب کنند.

علاوه بر این، و یکی از تمیزترین ویژگی‌های این نوع جوراب‌ها این است که با پوشیدن ساده، خود را خشک می‌کنند. گرمای بدن یک فرد در واقع می تواند این نوع جوراب ها را خشک کند.

به یاد داشته باشید، در هوای سرد، به خصوص اگر در فعالیت های شدید شرکت می کنید، از هر گونه جورابی که حاوی پنبه است خودداری کنید. پای شما به خاطر آن از شما سپاسگزار خواهد بود.

توصیه سریع در مورد جوراب زمستانی می خواهید؟ جوراب‌های پشمی هوشمند انتخاب مورد علاقه من در دنیای مرموز جوراب‌های زمستانی هستند.

آستر جوراب احتمالاً فراموش شده ترین دارایی در خشک نگه داشتن پاهای شما و در نتیجه گرم نگه داشتن پا در هوای سرد است.

یک آستر جوراب، هم با افزودن مقدار عایق اضافی و هم مهمتر از آن، با انتقال عرق از پا به طور مستقیم به جورابی که فرد می پوشد، کارایی مضاعف را انجام می دهد.

در اصل، یک آستر جوراب، آب را از روی پای شما می گیرد و به سمت جوراب می برد، در حالی که خود آستر جوراب کاملاً خشک می ماند (به دلیل ساخت این نوع جوراب ها).

به دلیل این انتقال رطوبت، پاهای شما کاملاً خشک می مانند (حتی در دوره های فعالیت شدید)، بنابراین احتمال گرم نگه داشتن پاهای شما بسیار افزایش می یابد.

بنابراین، اگر در طول ماه های زمستان زمان زیادی را صرف انجام فعالیت های سنگین می کنید، روی چند جفت آستر جوراب سرمایه گذاری کنید.

از اینکه این جوراب های کوچک نازک چقدر در خشک و گرم نگه داشتن پای شما موثر هستند شگفت زده خواهید شد.

جوراب‌های آستر، به‌عنوان فرزند خوانده فراموش شده‌ای که هستند، دیگر آسان‌ترین راه نیستند. زمانی که جوراب‌های پشمی محبوب بودند، آسترهای جوراب راحت‌تر یافت می‌شد.

زیرا مردم اغلب از آن‌ها برای محافظت در برابر «احساس خارش و خراش» که جوراب‌های پشمی ایجاد می‌کردند استفاده می‌کردند؛ اما با ورود جوراب‌های راحت‌تر، آستر جوراب‌ها به نوعی از مد افتاده‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.