تولید شیلنگ آب کشاورزی با استفاده از مواد بازیافتی

لوله های پلاستیکی یعنی همان شیلنگ آب کشاورزی برای کارهای کشاورزی مختلف از جمله کاربردهای پنوماتیک و مبتنی بر سیال برای کارکرد و تمیز کردن انواع مختلفی از تجهیزات استفاده می شود.

از لوله های کشاورزی نیز می توان برای سم پاشی علف کش ها، کودها و سایر مواد شیمیایی و برای سیستم های تمیز کردن محوطه حیوانات استفاده کرد.

از مزایای استفاده از لوله های پلاستیکی می توان به انعطاف پذیری، مقاومت در برابر ترک و سایش و مقاوم در برابر آب، مواد شیمیایی، روغن ها و گازها اشاره کرد.

لوله های پلاستیکی Freelin-Wade در انواع اندازه ها، سبک ها و گزینه های مواد برای برآوردن نیازهای کشاورزی شما ارائه می شود.

لوله های ما در اندازه های تا 1 اینچ OD و در طول های استاندارد یا سفارشی موجود است.

 

توجه به این نکته مهم است که لوله های پلاستیکی ما در محیط “اتاق تمیز” تولید نمی شوند و بنابراین برای انتقال شیر یا کاربردهای صنعتی مشابه مناسب نیستند.

لوله پنوماتیک برای عملیات حرکت سریع ایده آل است و خواص عملکرد طولانی مدت مشابه شلنگ های کشاورزی هیدرولیک را ارائه می دهد و می تواند برای بسیاری از کاربردهای مشابه استفاده شود.

از مزایای لوله های پلاستیکی نسبت به لوله ها و شیلنگ های هیدرولیک می توان به نصب آسان تر، حذف خطر نشت خطرناک مایعات و نگهداری کمتر اشاره کرد.

لوله های پلاستیکی در گزینه های مختلفی از جمله گزینه های استاندارد، کویل دار و باندی ارائه می شوند که بادوام و سازگار با اتصالات فشار به اتصال هستند.

لوله های پلاستیکی سیم پیچ مخصوصاً برای کاربردهای کشاورزی پنوماتیک مفید هستند زیرا خود ذخیره می شوند، در برابر پیچ خوردگی مقاوم هستند و پس از امتداد و خم شدن مکرر شکل خود را حفظ می کنند.

همچنین بسیار بادوام است، که برای کاربردهایی که لوله‌ها در طبقات یا اطراف تجهیزات کشیده می‌شوند، مفید است.

مواد لوله پلاستیکی Freelin-Wade برای لوله‌های پنوماتیک و شیلنگ‌هایی که معمولاً برای طیف گسترده‌ای از تجهیزات کشاورزی و سیستم‌های مختلف از سیستم کود خودکار گرفته تا ماشین‌های شیردوشی روباتیک استفاده می‌شوند، مناسب هستند.

لوله های پلاستیکی با طیف گسترده ای از اتصالات از جمله اتصال فشاری، خاردار، فشرده سازی، رزوه برنجی و اتصال سریع سازگار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.