بشر به دنبال کشف خواص انگشتر درمانی

از زمان های قدیم، بشر به دنبال کشف خواص درمانی در سنگ های قیمتی و مواد معدنی بوده است. با یک جستجوی ساده در گوگل نتایج بی شماری در مورد مزایای سلامتی نقره، طلا و سایر فلزات گرانبها به دست می آید.
از جنبه صرفاً سرگرم کننده انگشتر نامزدی خلق و خو گرفته تا طلسم هایی که برای دفع خطرات خاص طراحی شده اند، مطمئناً یافتن جواهراتی که قدرت های عرفانی دارند کار سختی نیست.
در هر جلسه معاوضه یا بازار طلا و جواهر، با فروشندگانی روبرو می‌شوید که سنگ‌هایی را در دست می‌گیرند که ظاهراً زندگی شما را به دلیل خواص درمانی خود تغییر می‌دهند.
از فیروزه بومی آمریکا گرفته تا معجزات کیمیاگری، تاریخچه ای طولانی از سیستم های اعتقادی وجود دارد که در قدرت شفابخش سنگ ها و فلزات پیچیده شده است.
در واقع، خانواده‌های سلطنتی در اصل تاج‌های نگین‌کاری شده و انگشتر دخترانه را نه تنها به عنوان نماد ثروت و قدرت، بلکه به عنوان محافظت در برابر بیماری‌ها و بدی‌ها می‌پوشیدند.

بنابراین، در صورت وجود، هر جواهری واقعاً چه مزایایی دارد؟ مطالعات بی‌نتیجه هستند و بسیاری با قدرت باور و تلقین ذهنی مرتبط هستند، اما استفاده از جواهرات نقره فواید سلامتی مشخصی دارد.

نقره استرلینگ به دلیل ترکیبی از قیمت انار پخته ، ارزش و ظاهر، اکنون در محبوبیت خود به عنوان پایه فلزی برای جواهرات از طلا پیشی گرفته است. اما مزایای آن فراتر از مقرون به صرفه بودن و زیبایی شناسی است.

نقره به عنوان یک فلز دارای فواید سلامتی قابل توجهی است که قرن ها در بین فرهنگ ها مورد استفاده قرار گرفته است. نقره به عنوان یک عامل ضد میکروبی قوی در مبارزه با عفونت‌ها و کمک به پیشگیری از اندازه لباس بافتنی نوزاد سرماخوردگی و آنفولانزا، بهبود زخم و موارد دیگر سابقه اثبات شده‌ای دارد.

 • منابع:
  1. THE HEALTH BENEFITS OF WEARING SILVER JEWELRY
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر رنگ ها بر توجه دانش آموزان
  2. چطور از بذر برای افزایش رشد مو استفاده کنیم؟
  3. با استفاده از مفتول در خانه شارژر تلفن همراه بسازید!
  4. با کمک قانون جذب می توانید خوشحالترین انسان جهان باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.