با نخود فله امروز انواع بیماری های پوستی را درمان کنید

نخود فله امروز یک تنوع برنده جایزه است، به لطف قابلیت های بازده بالا. همچنین یک نوع نخودی مقاوم است که مقاومت بسیار خوبی در برابر فوزاریوم دارد.

نسبتاً شیرین است و غلاف‌های سبز تیره حاوی حدود 9 تا 10 نخود بسیار بزرگ است. ارتفاع این گیاه تقریباً به چهار فوت می رسد و باید ظرف 60 روز برای چیدن آماده شود.

واریته نخود کمال اولیه غلاف های هلالی شکل تولید می کند. طول غلاف ها 3 ½ اینچ است و در هر غلاف هشت تا نه نخود نرم می شود.

این نوع تولیدکننده پرکار دیگری است به این معنی که برای کل خانواده مقدار زیادی وجود دارد. نخود فرنگی متوسط، نسبتاً شیرین است و این رقم به خشکی مقاوم است.

برخی از باغبانان عنوان شیرین ترین تلفن بلند را به چالش می کشند و ادعا می کنند که نوع لینکلن شیرین ترین نخود باغی است. آنها هفت تا هشت نخود بزرگ تولید می کنند.

بسیاری از باغبانان ادعا می کنند که این نوع برای باغ های کوچک ایده آل است و تحمل گرما خوبی دارد. این گیاه تا حدود دو تا سه فوت رشد می کند و معمولاً در حدود 70 روز آماده می شود. این رقم به خوبی یخ می زند.

این رقم ایده آل تقریباً بدون برگ است و انگورهای بسیار رشته ای نزدیک به هم رشد می کنند. این یک گیاه ایده آل برای کسانی است که به دنبال یک باغ مینیمالیستی هستند که سبزیجات تولید کند.

ارتفاع این گیاه به دو فوت می رسد و هر غلاف به طور متوسط هشت نخود را در خود جای می دهد. این رقم نسبتاً شیرین است و تا 70 روز دیگر آماده چیدن می شود.

این گیاه بیشتر به دلیل تولید غلاف های بلند که هشت تا نه نخود بزرگ را در خود جای می دهد، شناخته شده است.

غلاف ها معمولا تا چهار اینچ رشد می کنند و سبز تیره و بسیار چاق هستند. از نظر بافت نسبتاً شیرین هستند. ارتفاع انگورها به طور متوسط به سه فوت می رسد و ظرف 60 روز آماده چیدن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.