ایجاد شهرت و ارتباط با خریدن این لباس به دست آورید

 ایجاد شهرت و ارتباط
وقتی کارمندان خارج از محل کار با هم می‌آیند و می‌گویند که برای شما کار می‌کنند، ممکن است افراد فقط با نگاه کردن به لباس‌هایی که می‌پوشند، ایده‌ای درباره شرکت شما پیدا کنند.

این به بسیاری از شبکه‌هایی که کارکنان شما در رویدادهای اجتماعی لباس مجلسی زنانه برای عروسی انجام می‌دهند کمک می‌کند. لباس های رسمی می توانند شرکای بالقوه را در هنگام صحبت با افرادی با آن وضعیت جذب کنند.

لباس‌های غیررسمی هوشمند می‌توانند به کارمندان بالقوه بگویند که محل کار کارکنان کاپشن چرم دخترانه کنونی شما دعوت‌کننده و در عین حال حرفه‌ای است.

4. اعتبار را افزایش می دهد
قدرت مد لباس پوشیدن می تواند فراتر از ظاهر شیک باشد. همچنین می تواند با دادن یک لبه کمی از اعتبار به شما یا کارکنان، در تأثیرگذاری بر نتایج نقش داشته باشد.

یک مطالعه در سال 2014، 128 مرد با پیشینه های مختلف را برای یک آزمایش اجتماعی در مورد لباس جمع آوری کرد.

آنها به 3 گروه تقسیم شدند: یکی کت و شلوار پوشیده بود، دیگری با لباسی که در آن ظاهر شده بودند و بقیه با شلوار گرمکن و تی شرت.

لباس

این مردان با یک گروه بی طرف شریک شدند تا مهارت های مذاکره خود را آزمایش کنند. از بین سه گروه، گروه اول میانگین معاملات بسیار بالاتری را برای شرکت های خود داشتند.

بنابراین، برای هر کسی که گفته است هرگز به یک مرد کت و شلوار اعتماد نکنید، مایه تاسف است که افراد بسیار کمتری از این توصیه استفاده می کنند.

5. فرمان احترام
احترام داده نمی شود بلکه به دست می آید. اما برای به دست آوردن کشک آن، باید ثابت کرد که آنها لیاقت آن را دارند. کدهای لباس مدیران را برای زیردستان قابل شناسایی تر می کند و نشان می دهد که آنها اقتدار تصمیم گیری و مهارت هدایت بقیه اعضای تیم را دارند.

با بازگشت به نقطه اول، چیزی در مورد لباس های حرفه ای وجود دارد که به کارمندان کفپوش تصوراتی از رهبران خود می دهد. از نظر روانشناسی، کارمندان احتمالاً علاقه ای به پاسخگویی به کسی که شلوار ورزشی و دمپایی دارد، ندارند.

 • منابع:
  1. 8 Advantages of Dress Code in the Workplace
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف خیارشور دیابت را درمان کنید
  2. پیرترین مورچه زنده دنیا کشف شد!
  3. مراکز پخش میگو خشک بسته بندی نمک سود
  4. برای اولین بار کرم کنجد با طعم میگو وارد بازار شد!