اکثر مردم دمپایی را به کفش ترجیح می دهند

اکثر مردم دمپایی زنانه مجلسی را با روزهای آفتابی و ماه های تابستانی آرام مرتبط می دانند. یکی از مزایایی که بسیاری از افراد از آن لذت می برند، راحتی پوشیدن این نوع کفش است.
آنها این کار را انجام می دهند، اما علیرغم مشکلات زیادی که ممکن است در نتیجه پوشیدن مکرر دمپایی به وجود بیاید. یک بیماری از قبل موجود پا که ممکن است بدتر شود، بونیون است که برآمدگی های استخوانی بزرگ در کنار انگشت شست پا است.
این ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که انگشتان پا باید به طور مداوم خم شوند تا این نوع کفش را در پا نگه دارند و اغلب باعث ایجاد فشار در کناره پا می شوند.
به افرادی که کف پای صافی دارند توصیه می شود به دلیل عدم حمایت از  دمپایی زنانه ژله ای استفاده نکنند. معایب اضافی ممکن است شامل افزایش درد پاشنه پا، قرار گرفتن در معرض عفونت قارچی و تغییر وضعیت بدن باشد که ممکن است کل ساختار بدن را تحت تاثیر قرار دهد.
تحقیقات نشان داده است که اگر  دمپایی روفرشی زنانه فانتزی بپوشید، ممکن است زمان استفاده از آن را به میزان قابل توجهی محدود کنید.
همینطور دمپایی پلاستیکی زنانه می تواند مشکلات زیادی برای پاهای شما ایجاد کند.
اگر در مورد پاها یا مچ پاها نگرانی دارید، با دکتر گلن رابیسون از AZ Foot & Ankle تماس بگیرید. پزشک ما در مورد تمام نیازهای پا و مچ پا به شما کمک خواهد کرد.
 • منابع:
  1. The Many Disadvantages of Wearing Flip Flops
 • تبلیغات: 
  1. چرا قیمت سرامیک رو به افزایش است
  2. بالا بردن سطح کیفیت زندگی با این روش
  3. پیش بینی بورس در 10 روز آینده
  4. کشف قدیمی ترین سرامیک متعلق به مادها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.