استفاده از مایع لباسشویی دستی برای تولید کرم های زیبایی

هنگام استفاده از مایع لباسشویی دستی، ممکن است ماشین لباسشویی خود را بیش از حد بارگیری کنید که به نوبه خود ممکن است به آن آسیب برساند.

همچنین مواد شوینده اضافی می تواند باعث ایجاد کف شود که می تواند به اجزای داخلی دستگاه آسیب برساند، اما قرص ها حل می شوند و از آسیب جلوگیری می کنند.

فرمول محاسبه شده قرص های شوینده آنها را دوستدار محیط زیست می کند زیرا هیچ صابونی برای ورود به منبع آب باقی نمی ماند،این ماده در اصل یک ماده شوینده بدون زباله است.

استفاده از تبلت ها در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه های بیشتر می شود زیرا آنها از قبل اندازه گیری شده اند و استفاده بیش از حد از مواد شوینده را حذف می کند.

 

قرص های شوینده همچنین از ریختن مواد شوینده مایع و پودری جلوگیری می کند. شوینده های تبلتی بدون دردسر هستند و استفاده از آنها بسیار آسان است.

با این حال، نقطه ضعف مواد شوینده قرص این است که ممکن است در دمای پایین به طور کامل حل نشود. همچنین برای از بین بردن لکه به خوبی مایع یا پودر شوینده نیست.

بر اساس کاربرد، چهار نوع شوینده وجود دارد، این مواد شوینده دستی یا نیمه اتوماتیک، شوینده معمولی بار بالا، شوینده با راندمان بالا و شوینده بار جلو هستند. اجازه دهید بیشتر در مورد این نوع مواد شوینده تحقیق کنیم.

این مواد شوینده ای هستند که برای شستن لباس ها با دست یا در ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک استفاده می شوند.

علاوه بر اضافه کردن آب به صورت دستی در ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک، برای شستن لباس ها به کف بیشتری نیز نیاز است.

بنابراین برای این نوع ماشین لباسشویی، ماده شوینده باید به اندازه کافی قوی باشد تا لکه های سرسخت را بدون تکان دادن زیاد از روی لباس شما پاک کند.

تنها مزیت شوینده های شستشوی دستی قیمت آنها است که نسبت به سایر شوینده های با بار بالا یا HE ارزان تر است.

گاهی اوقات ما نیز ترجیح می دهیم لباس های ظریف خود را با دست بشوییم تا رنگ آن حفظ شود و پارچه از آسیب در امان بماند.

در این صورت باید از مواد شوینده ملایم دستشویی یا مواد شوینده مایع مانند شوینده مایع Godrej Ezee استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.