استفاده از لیمو ترش دزفول در قرون وسطی به عنوان صابون حمام

برخی از مردم توصیف می کنند که لیمو ترش دزفول گیاه دارای ویژگی لیمو لیسبون، لیمو اورکا و پرتقال ماندارین است زیرا شیرین است و دارای پوست زرد پر زرق و برق و گوشت نارنجی کم رنگ است. پوست آن نازک و صاف است.

با توجه به این ویژگی های خاص، مایر یک رقم گران قیمت است. با این حال طعم شگفت انگیزی دارد. آب آن با توجه به طعم شیرین آن در نوشیدنی هایی مانند اسپریتزر و کوکتل وجود دارد. اما می توانید از پوست و پالپ آن در دستور العمل های دیگر استفاده کنید.

مقدار زیادی لیمو مایر دارید؟ این تارت لیموی خوشمزه را درست کنید!

این ویدیو را تماشا کنید: کلر سافیتز تارت لیموی مایر را درست می کند

23. لیموهای سانتا ترزا
لیمو سانتا ترزا به عنوان یک نوع ایتالیایی، ویژگی های برجسته زیادی دارد. طعم ترش نمادین لیمو با برخی نکات شیرین را دارد. همچنین آبدار است و دانه های کمتری دارد.

لیموهای سانتا ترزا مانند اکثر انواع آن دارای رنگ زرد روشن و لذت بخش و عطر قوی مرکباتی هستند. فصل اوج آن اواخر زمستان است.

با این تنوع می توانید غذاهای خوش طعم و دسرهای لیمویی مانند ماهی، سس، غذاهای مرغ، کلوچه و اسکون درست کنید. در ایتالیا، حتی سرکه را در مارینادها و سس ها جایگزین می کنند.

24. لیمو سورنتو
لیمو سورنتو
اگر طعم تلخ لیمو را دوست ندارید، به سراغ سورنتو بروید.
سورنتو نوعی ایتالیایی با طعم ترش و اسیدی، بافت آبدار و رایحه مرکباتی است. چیزی که سورنتو را از سایر انواع لیمو متمایز می کند این است که هیچ نت تلخی ندارد.

25. لیمو شیرین مدیترانه ای
نام چیزهای زیادی در مورد این تنوع می گوید، درست است؟ از دریای مدیترانه آمده و طعم فوق العاده شیرینی دارد. اکنون، اجازه دهید در مورد چیزهایی صحبت کنم که نام آنها اصلاً نشان نمی دهد. یک چیز شگفت انگیز در مورد لیمو شیرین مدیترانه ای برای پرورش دهندگان این است که بسیار مولد است.

از نظر ظاهری، این رقم به شکل گرد لیموهای معمولی است. اندازه آن متوسط است و رنگ نارنجی روشنی دارد. همچنین وقتی آن را نزدیک بینی خود قرار می دهید، عطری دوست داشتنی را احساس خواهید کرد.

می توانید لیمو شیرین مدیترانه ای را به هر دستور غذایی شیرین و شور اضافه کنید. از آنجایی که آنها حاوی ویتامین C هستند، برای اهداف پزشکی مانند درمان سرماخوردگی، کم آبی و گلودرد نیز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.