استفاده از سنگ برای تزئین ساختمان

استفاده از سنگ های طبیعی به عنوان ساختمان و مواد تزئینی منجر به افزایش در تولید سنگ طبیعی جهان ترکیه یکی است از کشورهای غنی از دارایی های سنگ نما طبیعی و از نظر هر دو ذخایر پتانسیل بالایی دارد.
تنوع امروز، هر دو افزایش قیمت در مصالح ساختمانی و افزایش در تقاضا برای مسکن استفاده از طبیعی است سنگ ها به عنوان عناصر حامل و پرکننده، بسته به ساختار زمین شناسی هر کدام منطقه در ادبیات، مطالعات زیادی انجام شده است.
روی سنگ تراورتن شکلاتی نما ساختمانی برخی از این مطالعات هستند در زیر در دو گروه خلاصه شده است.

اولین مطالعات گروهی مطالعاتی در مورد تعیین سنگ های طبیعی مورد استفاده به عنوان ساختمان مواد، تشکیل زمین شناسی آنها، تعیین خواص آنها و آنها پراکندگی جغرافیایی، و Taşlıgil و شاهین، پیوکو، گورک و کازانچی، را می توان به عنوان یک استناد کرد.

سنگ لفکه نوعی ماسه سنگ است و  به رنگ زرد از معادن استخراج می شود در اقع در جنوب ولسوالی عثمانلی استان بیلجیک در حالی که از آن به عنوان پوشش استفاده می شود.
سنگ ساییده و سنگ گرانیت قرمز یزد فرش در ملاء عام و ساختمان های خصوصی در بخش ساخت و ساز است مورد استفاده در بناها و بناهای تاریخی به قطعات فرسوده، کهنه و فرسوده را جایگزین کنید.
سنگ های ساختمانی طبیعی روی سطح اعمال می شود. سنگ مرمریت صادراتی Lefke مورد استفاده برای مرمت ایستگاه قطار حیدرپاشا مثال خوبی است.
 • منابع:
  1. Thermal and Mechanical Properties of Building Stones Used in Some provinces in
 • تبلیغات: 
  1. بیماری نادری که با استفاده ی تیغ برای شما پیش خواهد آمد!
  2. مرجع خرید زغال سنگ صادراتی
  3. تاریخچه هنری فرش اروپا
  4. معرفی گیاهان دارویی جوان کننده بدن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.